Domácnost

Jak si moderně vybavit chatu?

0
indukční vařič

Už dávno neplatí, že musí být chata či chalupa vybavena starými domácími spotřebiči, nábytkem a koberci. V dnešní době si chtějí lidé užít komfort i na svém venkovském sídle. Často do zařízení své chaty investují více peněz než do bytu. Chalupa nepředstavuje jen místo sezónního pobytu. Pokud splňuje podmínky dostatečného vytápění, hravě poslouží jako místo celoroční relaxace.

Co by nemělo na chalupě chybět?

Proč si nedopřát odpočinek na chatě po celý rok? Je to snadné. Stačí ji doplnit o moderní domácí spotřebiče. Pokud zrovna nechcete investovat do velkého sporáku, postačí vám jednoplotýnkový indukční vařič. V tomto ohledu nelze zapomínat na kvalitní model v elegantním provedení, který vám bude sloužit bezproblémově po mnoho let. Skvěle ho využijete v případě poruchy domácího sporáku. Jednoplotýnkový indukční vařič se sklo-keramickou varnou deskou Schott Ceran slibuje snadnou a především bezpečnou přípravu jídel. Je přenosný a při cestování nezabere mnoho místa. Lze jej využít při pobytu na chatě, chalupě anebo při kempování. Dominuje jednou plotýnkou, příkonem 2000 W, časovačem až do 180 minut, regulací teploty 60 – 240 stupňů Celsia a napájením 220 – 240 V. Lze jej jednoduše objednat on-line v e-shopu Home Expert v sekci indukční vařiče za neodolatelnou cenu 999 korun.

Vaření je zábava

Pokud jste neodolali jednoplotýnkovému indukčnímu vařiči s moderně řešenou varnou deskou, pořiďte si k němu oválný pekáč na indukci 4 v 1 s nepřilnavým povrchem. Rovněž vás nadchne jeho příjemná cena 999 korun, za kterou si ho můžete koupit v internetovém obchodě Home Expert. Oválný pekáč má průměr 38 cm a je složen z hlavní nádoby, skleněné poklice, plné poklice a nerezové mřížky na grilování a pečení. Produkt je opatřen trojí vrstvou nepřilnavého povrchu Quantanium, který zaujme vysokou odolností a tepelnou vodivostí. Quantanium představuje vnitřně vyztužený nepřilnavý typ povrchu s unikátní kombinací titanových částic. Správné hospodyňky potěší rychlejší příprava pokrmů, což značí úsporu času i energie. Navíc se povrch výborně čistí a myje. Dalším plusem tohoto domácího pomocníka je užití na indukci a všechny varné desky či omezení užití oleje.

Plný žaludek a potom pohodlný spánek

V e-shopu Home Expert naleznete nejen domácí spotřebiče, ale i set podložky na matraci s polštářkem a přikrývkou za super cenu 1999 korun. Produkt 3 v 1 potěší nejen výbornou cenou! Podložka na matraci i polštářek jsou vyrobeny z paměťové pěny Silver a prošívaná přikrývka s výšivkou z AML Silver. Podložka na matraci se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru těla a umí se hravě vrátit do své původní podoby. Je potažena směsí viskózy a polyesteru, který je navíc doplněn stříbrným vláknem. Tato tkanina je výjimečná v tom, že v zimě hezky zahřeje a v létě zase zchladí. Nenechte si uniknout parádní slevové nabídky a pusťte do svého života komfort v jakékoliv situaci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.