Domácnost

Jak by měla vypadat moderní vestavěná skříň

0
vstavane skrině
Zkuste podčlánkovou inzerci

Vestavěné skříně jsou dnes velkým hitem. Jelikož jde o kus nábytku, který lidé přece jenom nekupují každý den, je dobré mít představu o tom, jak by měla vypadat ta ideální. Podívejte se na naše tipy, které vám dokážou pomoci během rozhodování. 

Hlavní jsou rozměry

Tento typ skříně by měl plně odpovídat prostoru, kam má patřit. A to do posledního centimetru. Pokud máte například v chodbě výklenek, nebo v ložnici pevně daný prostor, pamatujte na to, že ideálním řešením je vestavěná skříň. To proto, že její rozměry se mohou přizpůsobit danému místu a tím prostor využít na stoprocentní maximum. 

Myslete na vzhled

Je sice primárně praktická, ale měla by nabídnout i zajímavý vzhled. Je hned několik směrů, kterými se můžete vydat. Roli by neměl hrát nutně jenom váš vkus, jelikož roli by mělo hrát i to, jak vypadá váš interiér. Co tedy zohlednit: 

  • Konkrétní vybraný dekor 
  • Odstín zvoleného dekoru 
  • Dekorační prvky v podobě zrcadel a lišt 

Jak bude otevírána? 

Klasické křídlové otevírání je dávno minulostí. Primárně proto, že u skříně vyžaduje prostor, což je celkem nepraktické. Mnohem lepším řešením je to, když je skříň s posuvnými křídly. Nevyžadují ani centimetr místa navíc a nadchnou svou praktičností. Při výběru se doporučujeme zaměřit i na to, že využijete dojezdů, které křídlo před uzavřením zpomalí. Eliminujete velké nárazy a také prodloužíte životnost skříně. Navíc jednotlivá křídla chráníte před možným poškozením. 

Jak na vnitřní uspořádání?

Je třeba si ujasnit, co do ní budete dávat. Ideální je rozdělit ji na tři segmenty. Prvním je klasická šatní část s ramínky. Druhým segmentem jsou police na složené věci. Segmentem číslo tři je technická část, kam můžete schovat třeba vysavač, nebo zde lze umístit také sezonní a nepoužívané věci. Takové řešení vás nadchne svou všestranností, jelikož budete mít možnost ukrýt do skříně vše, co by nemělo být vidět. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.