Stavba

Izolace stropu vašeho domu

0
izolace stropů

Zatímco novostavby jsou běžně dokonale zaizolované, aby splňovaly náročné podmínky pro udělení energetického průkazu, u starších bytů či domů izolace často úplně chybí. Mnoho lidí, kteří bydlí ve starší domácnosti pak řeší, jak ušetřit v zimních měsících za vytápění, aniž by museli investovat velké peníze a spoustu času do rekonstrukce. Máme pro vás zajímavé řešení, které je realizovatelné rychle a zároveň příliš nezatíží vaši peněženku.

Jaké zateplení si zvolit

Řešíte, zda zateplit celou stavbu, nechat vyměnit okna nebo zaizolovat jen část domu? Ze zkušeností vám můžeme doporučit foukanou tepelnou izolaci stropu, která se provádí systémem MAGMARELAX. Ačkoliv se jedná o poměrně levné a dostupné řešení, může vám přinést výrazné úspory za energii, a to až ve výši 10.000 Kč ročně. Díky těmto úsporám se vám investice do zateplení vrátí již přibližně do pěti let.

Zateplení přijde vhod po celý rok

Systém MAGMARELAX přináší výhody po celý rok. Zatímco v zimě vám díky němu bude doma mnohem tepleji a vy nebudete muset tolik vytápět, v létě zase zabrání pronikání tepla do domu. Místnosti, které jsou pod střechou, se často přehřívají a vyžadují neustálé větrání. To za horkých letních dní ani příliš nepomáhá. Izolace stropu přehřívání místnosti spolehlivě zabrání.

Zároveň foukaná minerální izolace MAGMARELAX poskytne ochranu před hlukem a poslouží jako protipožární vrstva. Mezi další skvělé vlastnosti tepelné izolace je zabraňování srážení vlhkosti, tvorbě plísní nebo hnilobným procesům a nesléhavost. Záruka více než 10 let.

Kvalitní zateplení za pár korun

Zateplení je možné provést na kterékoliv střeše, ať už se jedná o střechu rovnou, sedlovou nebo okálu. Na tyto izolace se zaměřuje firma IP Polná, která se zabývá jejich realizací. Na oficiálních webových stránkách pak naleznete mnohem více podrobnějších informací a budete si moci její služby ihned objednat.

Kontakt:

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Tyršova 405

Polná, 588 13

GSM: +420 800 100 533

e-mail: info@ippolna.cz

www.ippolna.cz

www.magmarelax.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.