Domácnost

Interiérové stínění má smysl i na podzim

0
látkové rolety

Přestože už sluníčko nesvítí tak vydatně, jako doposud, stále se nám na obloze ukazuje poměrně často. Na pořízení nového interiérového stínění tedy není nikdy pozdě. Výměnu starých závěsů či rolet za nové je dobré na podzim provést hned z několika důvodů.

Proč vyměnit interiérové stínění na podzim?

Interiérové rolety, žaluzie, závěsy a další typy interiérového stínění často podléhají zkáze. Tedy po intenzivním létě, kdy sluníčko svítilo na maximum, mohou méně kvalitní látkové rolety a závěsy vyblednout. Patrné je to hlavně u sytějších barev typu červená, modrá a černá. Odstíny žluté, hnědé a oranžové sice vyblednou taktéž, ale na nich to nejde tak snadno poznat. Vyplatí se tedy investovat a pořídit si skutečně kvalitní interiérové stínění. V závěru na tom jedině ušetříte. Nebudete totiž kupovatrolety každý rok, ale jen jednou za pět let anebo až vás prostě přestanou bavit.

Rolety jsou velice snadné na údržbu. Látkovou část můžete jednoduše odejmout a vyprat v pračce dle požadované teploty, která je na roletách uvedená. Zpravidla perte na nejmíň, co to jde, přeci jen se chceme zbavit prachu nikoli drastické špíny. Okna se pak také lépe umývají. Nemusíte totiž řešit staré známé problémy s mytím žaluzií a oken. Pokud ale nechcete látkové stínění v interiéru, doporučujeme nové typy žaluzií. Jsou moderní, designové a praktické. Můžete si vybrat mezi tradičními horizontálními, anebo vertikálními. Přestože je můžete častěji vídat v komerčních objektech i v interiéru si umí najít své místo. Pokud se chcete k žaluziím uchýlit, ale nelíbí se vám jejich materiál, existuje možnost využít i látkové žaluzie. Jedná se o velice módní interiérový prvek, který slouží jako doplněk. Můžete vybírat z množství obdobných designů, vzorů a barev, které tyto nové žaluzie nabízí. Pro milovníky tradičních žaluzií se tedy i dnes nabízí určitý způsob, jak jejich vášeň posunout dopředu.

Kontakt:

Almma.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.