Stavba

Interiérová dlažba a obklady z travertinu jsou skvělým řešením do stylového interiéru

0
obklady
Zdroj: Visionsi / Shutterstock.com

Existuje celá řada ploch v interiéru, které lze vydláždit, případně na ně aplikovat obklady. Dokáže to být velmi praktické a zároveň také působivé a stylové řešení. V dnešní době se klade vysoký důraz na kvalitu a přírodní materiály, což splňuje právě travertin. Tento přírodní kámen přetvoří každý kousek dlažby nebo obkladů na originál. Získáte dokonalý prémiový vzhled, ale také skvělou životnost.

Moderní interiéry vyžadují přírodní materiály

Abyste si zařídili opravdu moderní a luxusně vypadající interiér, je potřeba vsadit na kvalitní materiály. Kromě toho, pokud se budeme bavit o travertinu, tak například při použití na dlažbu, rozhodně oceníte jeho vyšší součinitel prostupu tepla, což se hodí třeba z pohledu podlahového vytápění. Přírodní interiérová dlažba vás navíc učaruje originálním designem a přitom velmi snadnou údržbou. Hledáte-li skutečně exkluzivní materiál, který udělá každý prostor nadčasovým a nadstandardním, tak právě travertin je ta správná volba. Na co můžete travertinovou dlažbu v interiéru využít? Možností je mnoho, například:

  • Kuchyně či obývací pokoj
  • Chodba nebo vstupní hala
  • Schodiště
  • Recepce

Záleží samozřejmě také na charakteru objektu, do kterého chcete dlažbu z přírodního kamene použít. Není problém použití ani tam, kde dochází k vyššímu znečištění povrchu, protože ačkoliv travertin má určitou přirozenou pórovitost, může být také impregnován, díky čemuž nevsakuje ani tekutiny. Údržba je naprosto totožná s běžnou dlažbou.

Obklady jedna radost

Asi se lze shodnout na tom, že travertin nabízí jednoznačně luxusní vzhled. Ten můžete tedy využít nejen jako dlažbu, ale také lze použít na obklady. Nádherný travertinový obklad můžete použít třeba k obložení krbu, také k obložení stěn nebo jako obklad do kuchyně. Kromě toho si můžete vybírat z velkoformátových obkladů i lepené mozaiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.