Domácnost

Hledáte luxusní řešení pro váš sprchový kout? Seznamte se s jednou z nadčasových řad

0
koupelnove dveře

Stavíte či rekonstruujete svou koupelnu a zvažujete, jakou podobu by měl mít váš sprchový kout? Jaké zvolit dveře do sprchového koutu? V současnosti je na trhu široké spektrum produktů za výhodné ceny. Pokud ale hledáte originální a výjimečný vzhled, který vás ani po letech nepřestane nudit, prohlédněte si produkty řady Tifany. 

Ranní sprcha dělá den

Po přečtení názvu série těchto produktů si nejspíše vzpomenete na oblíbený film Snídaně u Tiffanyho. I tato řada vás bude vybízet ke strávení příjemných chvil během každodenních ranních očistných rituálů, které obvykle přicházejí před nebo po zmíněné snídani. Slovo rituál není nijak nadnesené. Pocit výjimečného a přínosného požitku ze sprchování určitě umocní originální design koupelny. Čas strávený ranní očistou vytváří náladu, která nás pak provází celým náročným pracovním dnem. Určitě chcete strávit tyto chvíle v co nejvíce harmonickém prostředí.

koupelnove dveře

Zhodnoťte základní vlastnosti

Exkluzivní série sprchových dveří Tifany vyniká především svým minimalistickým designem, který osloví i ty nejnáročnější. V kombinaci s promyšlenými kovovými detaily a čirým sklem dokáže vizuálně zapadnout do interiéru každé moderní koupelny. Prvky série jsou koncipovány tak, aby byly dokonale vyváženy s vlastnostmi, které od sprchových dveří požadujeme:

  • stabilita,
  • jednoduchost,
  • funkčnost,
  • snadná údržba.

Stabilitu dveří zajišťuje elegantní chromový rám spolu se stabilizační vzpěrou, kterou lze otáčet o 180°. Dle dispozic vaší koupelny se můžete samozřejmě rozhodnout, zda zvolíte levou či pravou variantu otevírání. Zdvihací panty umožňují snadné otevření dovnitř i ven. 

sprchový kout

Snadná údržba je zajištěna díky pantům, které jsou zapuštěny zevnitř zároveň se sklem. K bezproblémové péči o povrch přispívá i úprava bezpečnostního skla Easyclean, která odpuzuje vodu a zabraňuje díky tomu usazování vodního kamene i zbytků mýdla a dalších nečistot.

Instalace dveří je možná jak na sprchové vaničky, tak přímo na dlažbu. Podlahová chromová lišta ochrání podlahu vaší koupelny před nadbytečnou vodou ze sprchového koutu. 

Luxusní dveře značky Tifany mají hned několik variant provedení. Jsou nabízeny v šířce již od 80 cm, ale poradí si i s prostornějšími koupelnami až do šířky 120 cm. 

Spojte se s profesionály společnosti Hezkákoupelna.cz, kteří vám ochotně poradí s výběrem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.