Reality

Garantovaný nájem

0
správa nemovitostí

Vlastnit a pronajímat nemovitost je ve většině případů skvělá investice a pohodlný způsob, jak si zvýšit měsíční příjem. O takovou nemovitost je ale potřeba se starat a mnohdy majitel nemá kvůli práci a rodině čas, což může z výdělečné nemovitosti udělat chátrající ruinu. To se Vám ale s naším garantovaným nájmem od Musil reality už nestane. Neseženeme jen nájemníky, ale postaráme se také o všechny technické i papírové závazky, které jsou s nemovitostí spojeny. Nájemci totiž budeme my. To znamená, že své peníze dostanete pravidelně a včas i při neobsazenosti bytu.

A jak to bude probíhat? Nejprve zjistíme, jaká je ideální výše nájmu podle aktuální situace na trhu. Tím zajistíme správně přiměřený zisk, ze kterého si pouze strhneme částku za naši službu podle našeho aktuálního ceníku. Od té chvíle budou všechny starosti s bytem na našich bedrech a Vy budete moci trávit čas s rodinou nebo se věnovat svým koníčkům. My zatím najdeme vhodné kandidáty, kteří projdou naším pečlivým výběrem, aby se nestalo, že Vám do bytu nastěhujeme neplatiče a problémové nájemce. Pokud vše klapne, rádi Vám sepíšeme smlouvu, která podmínkami potěší všechny zúčastněné strany. A co když byt bude například první dva měsíce prázdný? Toho se nemusíte bát. Díky garantovanému nájmu Vám přijdou peníze i přesto, že v bytě nikdo bydlet nebude.

V naší firmě víme, jak se postarat o nemovitost, aby nebyla prodělečná pro Vás i pro nás. Díky naším dlouholetým zkušenostem si dokážeme poradit i v nečekaných situacích a spolehlivost je pro nás prioritou. I proto v rámci naší služby zajistíme pojištění bytu a pravidelné kontroly, zda je byt v rukou podnájemníků v pořádku.

Garantovaný nájem v Olomouci s Musil Reality

Naše společnost Musil reality se na trhu s nemovitostmi pohybuje už přes patnáct let a za tu dobu jsme získali stovky spokojených klientů, kteří nám svěřili své nemovitosti nejen v Olomouci, ale také v Prostějově, Přerově, Šternberku nebo například v Litovli. A to vše díky spolehlivé práci našich odborníků přes reality. S garantovaným nájmem bude vaše investice v bezpečí.

Výhody Garantovaného nájmu:

  • Už žádné starosti s nemovitostí. O vaši investici se kompletně postaráme. Od teď můžete opravy, právnické záležitosti a sehnání nájemníka hodit za hlavu. My se o to postaráme.
  • Je byt prázdný? Nevadí. Svůj měsíční nájem dostanete od nás tak, jako kdyby byl byt plně obsazený.
  • S garantovaným nájmem budete mít čas na svoji práci a rodinu. Starosti s nemovitostí můžete v klidu nechat na nás.
  • Jelikož byt budete podnajímat nám, nemusíte mít strach, že by jste nedostal včas svoje peníze, kvůli nespolehlivým podnájemníkům.
  • Strhneme z vašich beder všechna finanční rizika, opravy a starosti s nemovitostí. O to se postaráme my.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.