Reality

Čakovický park potřetí oceněn v soutěži Realitní projekt

0
čakovický park

K vítězství přispěly mateřské školy a další občanská vybavenost realizovaná přímo developerem. Absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2014 v kategorii Cena veřejnosti se už potřetí stal bytový komplex Čakovický park společnosti M&K Development, a. s.. Projekt získal také Cenu veřejnosti obyvatel Prahy 9, kam je situován.

„Velmi si vážíme toho, že byla tímto způsobem oceněna naše práce,“ říká k výsledkům soutěže členka představenstva společnosti Jana Sečkářová. „Projekt je naprosto unikátní tím, že občanská vybavenost je realizována přímo developerem jako součást projektu, což lidé velmi oceňují,“ dodává Sečkářová.

Už dříve v rámci přípravy tohoto projektu vybudoval M&K Development ve spolupráci s Městskou částí Praha Čakovice i mateřskou školu pro 100 dětí. Vzniklo také víceúčelové venkovní fitness, v rámci infrastruktury byla vybudována i vlastní čistička odpadních vod.

Další mateřská škola vyroste do dvou let. „Na jaře bude zahájena výstavba již druhé obecní školky, která bude realizována a investována přímo developerem v areálu projektu,“ připomíná Šárka Kloučková z obchodního oddělení firmy.

Prvním projektem společnosti M&K Development byla příprava a realizace svého času největšího bytového komplexu, projektu U Zámeckého parku v Praze.

Společnost poté v Čakovicích realizovala dva prodejně úspěšné rezidenční projekty domů Kopretina a Čtyřlístek. Projekt Čakovický park, ve kterém postupně vyroste ještě několik menších bytových domů, je pokračováním těchto aktivit.

Bytové domy vytvářejí celek se zámeckým parkem. „Projekt se jeví klientům po všech stránkách atraktivní, což navíc podtrhuje i těsné sousedství historického zámeckého parku, se kterým je přirozeně propojen. Jednotlivé bytové domy pak díky novým parkovým úpravám vytvářejí se zámeckým parkem jeden celek,“ vysvětluje Kloučková.

Ke klidnému prostředí uprostřed zeleně patří kompletní občanská vybavenost, ale zároveň i velmi dobré dopravní spojení do centra Prahy. V místě se nachází základní a základní umělecká škola, gymnázium, střední odborná škola a učiliště, městský úřad a pošta. Dále také zdravotnická zařízení, lékárna, sportovně relaxační centrum, koupaliště a kromě mnoha drobných obchodů a služeb (se smíšeným smíšené zbožím, řeznictví, cukrárna, drogerie nebo několik večerek) také restaurace a oblíbený hypermarket Globus v docházkové vzdálenosti.

V současné chvíli probíhá výstavba posledního bytového domu první etapy, budovy Gladiola a Hortenzie. Ta bude dokončena na jaře roku 2015. Před několika týdny byly zahájeny zemní práce na budově Narcis, která je prvním domem z nejnovější etapy výstavby.

Kontakt:

Šárka Kloučková, M&K Development

e-mail: sarka.klouckova@mkdevelopment.cz, tel.: +420 731 497 643

Petr Kotek, Spindoctors

e-mail: kotek@spindoctors.cz, tel.: +420 602 502 789


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.