Domácnost

Bytové doplňky rozjasní váš interiér

0
dekorace v interiéru
Zkuste podčlánkovou inzerci

Nedílnou součástí každého obývacího pokoje jsou i bytové doplňky. Jeden z nejdůležitějších doplňků najdeme na posteli, na pohovce, ale i na křesle, případně na okenní římse. Jsou jimi dekorační polštáře. Polštáře a polštářky vyplňují neosobní prostor kolem vás a dodávají vám pocitu jistoty a bezpečí ve vašem domácím útočišti. Dekorační polštáře vybírejte v našem katalogu, který vám nabízí variace rozměrové, od klasických čtvercových formátů k rozměrům obdélníkovým, ale najdete zde i atypické tvary válečkovité či kulaté. Motivy na polštářcích jsou také rozmanité, jednobarevné dekorovaní polštářky vám pomohou v nesourodém interiéru, který chcete doplnit jednotící složkou. V interiéru dokonale sladěném si můžete dovolit polštářky s extravagantnějšími motivy a barvami. Těchto je ve vyhledávači nábytku a dekorací Favi.cz nepřeberné množství.

 

dv_8_7479320_04_4c_de_20121218225822Zateplovacím a zároveň dekoračním doplňkem do jakéhokoli pokoje vašeho domova jsou koberce. Koberce celoplošné sice na první pohled v interiéru nevnímáme, ale v celkovém dojmu z pokoje je jeho složka samozřejmě započítána. Pokud obýváte starší chladnější dům, vyberte si v našem katalogu koberce s dlouhým chlupem. Tyto vás zahřejí i v nejchladnějších zimních dnech. Naopak na údržbu jsou nejlepší koberce s kratší délkou chlupů. Ty se lépe vysávají i čistí. Barvy i motivy ideálně zkombinovat s barvou stěn, aby nábytek v koberci nezapadl. Rozbít monolitnost barev lze také různými motivy. Decentní amorfní motivy i zcela konkrétní doporučujeme do minimalistického interiéru s decentními barvami.

,,Škoda zakrývat naše krásné parkety!“ můžete si říci, i v této situaci pro vás máme elegantní řešení. Jsou jím kusové koberce. Využijete jich nejen v situaci, kdy se chcete chlubit krásnou podlahou i úžasným kobercem, ale i v situacích, kdy potřebujete šlápnout do tepla. Například když vylézáte z vyhřáté postele nebo v místech se studenou dlažbou, jako je třeba koupelna.

 

Přijďte si vybrat bytové doplňky do našeho vyhledávače nábytku a dekorací na Favi.cz.

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.