Stavba

Bydlet ve vlastním můžete za pár měsíců. Dřevostavby nabízí řešení i pro mladé rodiny

0
dřevostavby
Zdroj: David Papazian / Shutterstock.com

Chcete bydlet ve vlastním, ale z cen bytů se vám protáčí panenky? Možná vás ani nenapadlo, že bydlení ve vlastním domě může být ve skutečnosti daleko výhodnější. Stačí si sehnat vhodný stavební pozemek a samotná stavba už vůbec nemusí být vůbec tak nákladná, ani zdlouhavá. Jako nejlepší řešení současnosti se nabízí dřevostavba. Pokud se ptáte, co jsou dřevodomy a jaké mají výhody, čtěte dál a nechte se inspirovat i pro vaše bydlení.

Bydlíte za pár měsíců

Asi největším benefitem tohoto typu bydlení je rychlost výstavby. Rychlost závisí především na druhu konstrukce domu. Moderní dřevostavby mohou být dokončené klidně i za 3 měsíce, pokud jde vše podle plánu. Jak je možné, že to jde tak rychle? Poděkovat můžeme precizní přípravě samotné stavby a také suchému procesu výstavby domu.

Více prostoru

Moderní dřevostavby nabízí tenké obvodové stěny a příčky. Díky tomu můžete zastavět stejnou plochu, ale získáte daleko větší prostor pro rodinný život. Pokud například zastavíte 100 m2, u dřevostavby získáte o 3–5 m2 místa k bydlení navíc. Můžete si tak pořídit navíc komoru, technickou místnost nebo šatnu, na kterou by jinak nezbylo místo.

Bydlíte ekologicky a udržitelně

Základním materiálem pro celou stavbu je dřevo, což je trvale obnovitelný materiál. Díky tomu je dřevostavba ekologičtější a při výrobě materiálu na stavbě se vyprodukuje daleko méně emisí CO2. Správně navržená a dobře postavená dřevostavba je také velmi snadno zlikvidovatelná a jednotlivé prvky se mohou v rámci recyklačního procesu opětovně využít.

Ušetříte za energie

Dřevostavby se pyšní nízkou tepelně akumulační schopností. To zajišťuje především to, že tepelné ztráty jsou velmi nízké a stačí i jen relativně málo energie pro vyhřátí stavby. Za topení tedy můžete ušetřit tisíce korun ročně. Váš teplotní komfort přitom nebude nijak omezený.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.