Financování

U jaké banky sjednat aktuálně nejvýhodnější hypotéku?

0
hypotéky

Trh s hypotéčními úvěry v současnosti nahrává těm, kdo touží za výhodných podmínek získat vlastní bydlení. Jestliže se k takovým občanům řadíte také, jistě vás bude zajímat jedna podstatná otázka. Jaká hypotéka je aktuálně ta nejlepší? U jaké bankovní instituce obdržíte nejnižší úrokovou sazbu, ideální splátkové podmínky a nenáročné vyřízení?

I když existuje spousta profesionálních poskytovatelů, k tíženému výsledku se lze dopracovat poměrně jednoduše, než se na první pohled zdá. Určitě nemusíte doma porovnávat letáky jednotlivých nabídek, jež jste si odnesli při návštěvě konkrétní banky. Všechny tyto informace sdružují speciální porovnávací servery.

Honba za nízkou úrokovou sazbou

Jestliže si chcete ušetřit svůj drahocenný čas, potom pro výpočet hypotéky využijte výše uvedeného řešení. Na jednom jediném místě porovnejte produktové nabídky různých bankovních společností a vyberte tu, která vás zaujme nejvíce. Každý má samozřejmě zcela odlišné požadavky.

  • Velikost úrokové sazby
  • Maximální dostupná částka
  • Celková doba splatnosti

Porovnání hypoték vás zavede k požadovanému cíli, a to skrze internetovou žádost, do níž vyplníte jen několik málo osobních údajů. Poté budete kontaktováni úředníkem banky s požadavkem na dodání všech potřebných listin.

Jaká hypotéka je aktuálně nejvýhodnější?

Pakliže budete postupovat krok za krokem dle výše zmíněných informací, narazíte na jasného favorita v této kategorii, jímž je bankovní hypotéka od Komerční banky. Ta je primárně určena pro financování libovolných nemovitostí. Získat s pomocí ní můžete až 100 % hodnoty nemovitosti, a to včetně nadstandardního servisu a možnosti mimořádných splátek.

Hypotéka toho typu má následující parametry.

  • Úrok již od 1,79 %
  • Finance od 200 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • Doba splatnosti od 60 do 360 měsíců

Přesně tak vypadá novodobé porovnání hypoték, s nímž si poradí skutečně každý. Dopřejte si prvotřídních obchodních podmínek a proměňte nákup konkrétní nemovitosti v lukrativní investici do let budoucích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.