Domácnost

Nejžádanější produkty do koupelny i na toaletu. Jaké to jsou?

0
koupelna
Zkuste podčlánkovou inzerci

Zařizujete si v domě nebo v bytě novou koupelnu? Potom je při rekonstrukci potřeba dbát na výměnu všech klíčových prvků tak, aby odpovídaly standardům moderního bydlení. Vždy dbejte také na nákup kvalitních produktů, které se vám odmění vysokou životností. Například kvalitní vodovodní baterie často nabízejí prodlouženou záruku na kartuše, což je známkou, že výrobce svému produktu skutečně důvěřuje.

Jak vybrat vhodnou vodovodní baterii

Jedním z nejdůležitějších prvků v koupelnách jsou baterie, ať už u umyvadla, které je zpravidla centrem koupelny, nebo ve vaně či sprchovém koutu. Pro každé použití se přitom hodí různé vodovodní baterie. U umyvadla bude hodně záležet na tom, jaký máte typ. Buď to může být:

  • Klasické umyvadlo
  • Umyvadlo na desku

Běžné umyvadlo má otvor na baterii, kde by vás měl zajímat jeho rozměr. Většinou se však jedná o rozměry standardní, nejde-li o nějaké specifické malé umyvadélko třeba na toaletu, tzv. umývátko. Pokud však máte moderní umyvadlo na desku, tak záleží na jeho provedení. Buď se baterie také umisťuje přímo na umyvadlo, nebo se musí montáž řešit vedle na desce. Tady si musíte dát pozor na to, aby měla baterie dostatečně dlouhý krk a mytí rukou tak bylo pohodlné. Abyste doladili design, můžete zvolit nejen chrom, ale také barevné varianty.

Další příslušenství moderní koupelny

Není to ale pouze o bateriích. Moderní koupelna, zejména ty, které jsou spojeny s toaletou, často nabízí také bidet. Trendem jsou také závěsné splachovací systémy instalované ve stěnách, které vypadají velmi elegantně. Pokud chcete kvalitu, můžete zkusit špičkový Geberit. Vyrábějí nejrůznější prvky do koupelny, včetně závěsných splachovacích systémů pro toalety. V nabídce jsou rovněž celé toalety a zmiňované bidety. Koupíte ale také jednotlivé díly, jako sprchové žlaby a rošty a samozřejmě rovněž příslušenství, jako kupříkladu sifony.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.