Reality

Investujte do nového, vyplatí se to!

0
novostavba

Koupit vlastní byt patří k největším investicím, které člověk za svůj život udělá. Většina lidi vybírá z nabídky realitních kanceláří a vystačí si s domem nebo bytem staršího data výroby. Zde se ale skrývá mnoho otazníků, v jakém stavu se nemovitost skutečně nachází. Zda není poškozena statika, nejsou špatné rozvody, nezatéká střechou nebo není skrytá vada v nefunkčních odpadech. Tyto neřesti vám nikdo předem neprozradí, a když na ně přijde, bývá pozdě. V tu chvíli už totiž obvykle majitel v objektu žije a vzhledem k vícenákladům, které musí na opravy vynaložit, mu zůstanou jen oči pro pláč.

Ne nadarmo se říká, že novostavba je novostavba. Nové byty mají garance záruky, že je vše kvalitně zpracováno z hlediska statiky, architektury i vybavení. Byty Praha 3 jsou vizitkou moderního a pohodlného bydlení, které je šité na míru rodinám s dětmi, singles pracujícím i seniorům. Každý z nich tu najde to, co hledá. Všestranné zázemí, klid, soukromí, příjemné okolí, občanskou vybavenost, hřiště pro děti a dostatek zeleně pro všechny.

Ideální bydlení pro každého

Prodej bytů na Žižkově znázorňuje jednu z nejlepších realitních nabídek, která se v současnost v Praze nachází. Vyniká svou architektonickou koncepcí i lokalitou. Žižkov svým obyvatelům nabízí nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center. Stejně tak je ale obohatí dostatek parků, pamětihodností a rekreačních míst pro volnočasové aktivity, které ocení úplně všichni.

byt

Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově se prostě neztratíte. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké. Ještě stále váháte?

Booking on-line

Byt v novostavbě můžete vybírat dle on-line katalogu, který je k dispozici v interaktivní podobě na webových stránkách developera. Na jeden klik dostanete přehled o velikosti, výměře, orientaci na světové strany, příslušenství a zejména informaci o ceně. Investovat do nového se rozhodně vyplatí. Kupní cena je finální a neskrývá žádné další poplatky, jako jsou například daňové povinnosti z převodu nemovitosti. S novým bytem se vyhnete i vícenákladům za opravy a renovace. Suma sumárem, fungl bydlení pořídíte za stejné peníze jako nemovitost s letitým rodokmenem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.