Reality

Facility management v Praze

0
ppm

Facility management je klientsky oblíbená služba pro majitele bytových a nebytových prostor, díky které vám zcela zajistíme technickou správu vašich nemovitostí. A to včetně kompletní údržby, úklidu, servisu nebo revize výtahů, klimatizací, vzduchotechniky i garážových vrat.

Komplexní správa nemovitostí

Rádi byste měli veškerá technická zařízení v domě pod trvalou kontrolou odborníků? Často objednáváte služby, které souvisí se správou bytových nebo nebytových objektů u mnoha dodavatelů? Přerůstají vám desítky různých plateb pře hlavu? Pak zvolte pomoc odborníků a vydělávejte peníze ze svých nemovitostí bez větších starostí. V rámci facility managementu zajišťujeme technickou správu budovy, profesionální ostrahu, recepční služby, ale i kompletní úklid společných prostor, nebo údržbu zeleně okolo domu. V nespolední řadě se postaráme o podrobnou evidenci revizí elektřiny, plynu i vody a poradíme vám s nákladovou optimalizací provozu všech zařízení.

Zajišťujeme facility management v Praze

V PPM, a.s. jsme předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti nemovitostí. Na trhu působíme od počátku 90. let a naší hlavní specializací je správa domů pro Společenství vlastníků u novostaveb nebo objektů krátce po rekonstrukci. Zaměřujeme se ale i na komplexní facility služby. Spravujeme přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města. Mimo Prahu pak působíme i ve Špindlerově Mlýně.  Jsme držiteli uznávaného certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor a spolupracujeme s řadou společností jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.