Domácnost

Co to jsou blokové kuchyně?

0
kuchyně
Kuchyně Emilia využívá prostoru do posledního detailu. JENA NÁBYTEK

Blokové, neboli sektorové kuchyně jsou skvělou volbou do menších bytů, garsonek nebo hotelových apartmánů. Tyhle kuchyně totiž zabírají minimum místa – maximálně 3 metry, a přitom dokáží nabídnout veškerý komfort pro vaření.

I když nemáte obří byt, nezoufejte, komfortní kuchyně se vzdát nemusíte. Řešením je bloková kuchyně, sestava toho nejnutnějšího, efektivně rozloženého na malé ploše. Blokové kuchyně mohou mít méně než dva metry a přitom v nich nic nechybí. A co je na tom nejlepší, seženete je za hubičku.

Skříňky si sestavujete podle sebe

V blokových sestavách jsou kuchyňské skříňky často variabilní tak, abyste je mohli sestavit libovolně podle sebe a vytvořit si tak opravdu kuchyni na míru. Můžete vsadit na sestavy, které využívají prostoru celé stěny, nebo na blokové kuchyně bez horních skříněk, které se hodí třeba do podkrovních bytů.

Sledujte vždy úložnou kapacitu kuchyní. Protože i ty nejmenší bloky na necelých dvou metrech mohou mít více úložného prostoru než bychom čekali. Myslete proto, zdali potřebujete třeba skříňku na myčku, nebo ji využijete spíše jako úložný prostor.

kuchyně

Elegantní kuchyně Idea rozzáří i malý prostor. Uspořádání je jen na vás. JENA NÁBYTEK

I na malém kousku nechybí úložný prostor

Nejlevnější blokové kuchyně se dají sehnat už od čtyř tisíc korun, takže představují vhodné řešení i pro ty, kdo si musí vystačit s nízkým rozpočtem. Kuchyňské spotřebiče si pak můžete vybrat podle sebe a uspořádat si je tak, aby se vám dobře pracovalo.

Nezapomeňte, že u malých kuchyní hrají velkou roli barvy. Vsaďte proto raději na bílé a světlé odstíny, které prostor opticky zvětší.

Blokové kuchyně: elegance a úspora

Ne nedarmo se říká, že co je malé, to je hezké. S blokovou kuchyní proměníte váš malý kuchyňský kout na elegantní, funkční a praktickou součást vaší domácnosti.

kuchyně

Kuchyně Emilia využívá prostoru do posledního detailu. JENA NÁBYTEK


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.